Van’da AKP’li Belediye Başkanına saldırı

Flaş

 Van’da AKP’li Belediye Başkanına saldırı

18.06.2020 - 12:54

Güncelleme : 18.06.2020 - 12:54

AKP’li Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, T.S. adlı şahsın bıçaklı saldırısına uğradı. Sezer, saldırıyı hafif sıyrıklarla alatırken, şoförünün ağır yaralandığı bilgisi verildi. Şoför Ünal Çelebi’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi

Van’ın Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, T.S. isimli zanlının saldırısına uğradı. Saldırıda bıçak darbesiyle yaralanan Sezer’in şoförü Ünal Çelebi’nin hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Olay, akşam saatlerinde Gevaş Futbol Sahası yakınlarında meydana geldi. Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, futbol sahası yanındaki kilit taşı üretim fabrikasını gezdiği sırada, T.S. isimli kişinin saldırısına uğradı. Saldırıda şoförünün bıçakla yaralandığını ifade eden Başkan Sezer, “Kilit taşı fabrikasını açmaya hazırlanıyorduk. Ben de son hazırlıkları incelemek için gitmiştim.

O sırada bize saldırdı. Saldırıda şoförüm Ünal Çelebi aldığı bıçak darbeleriyle yaralandı. Şu an hayati tehlikesi devam ediyor. Ben ve polis korumam ise hafif sıyrıklarla atlattık. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle bizler hastaneye gittik. Şahsın bizden menfaat temin edemediği için saldırdığını düşünüyorum” dedi.

Kaynak birgün

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.