Sedar Peker video çekip yayınladı: ‘Cumhurbaşkanı mafya ile beraber’ demesinler diye…

Sedar Peker video çekip yayınladı: ‘Cumhurbaşkanı mafya ile beraber’ demesinler diye...

 Sedar Peker video çekip yayınladı: ‘Cumhurbaşkanı mafya ile beraber’ demesinler diye…

22.05.2020 - 18:21

Güncelleme : 22.05.2020 - 18:21
t>

Organize suç örgütü lideri hükümlüsü Sedat Peker, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’la tokalaştığı nikahın ardından sosyal medyada söylediği bir yalanı anlattı. Peker, hakkında yeniden ‘organize suç örgütü lideri’ soruşturması açılmasıyla ilgili de çok dikkat çekici açıklamalarda bulundu. İşte Peker’in itirafları:

“Bir düğüne davetliydim düğünde de sayın Cumhurbaşkanımız davetliydi. Bütün herkes yanına gidip saygılarını sunduğu için ülkemizin Cumhurbaşkanına bende gidip saygılarımı sundum kendisine. Ve bu tokalaşma anında çekilen resimleri bir anda sosyal medyaya düştü. Kıyamet koparıyorlar… Ülkenin cumhurbaşkanı mafya ile beraber diye.

“NASIL OYUNA GETİRDİM”

Bende o zaman burada bir adaletsizlik olduğu için buradaki algıyı nasıl tersine çevirebilirim dedim. Hemen arabanın içinde yanımdaki arkadaşa yaz dedim Twitter’e… Tweet’ler şöyle, “Eğer ben mafya babasıysam 90’lı yıllarda benden neden öğrenci bursu istediniz. Eğer ben mafya babasıysam 90’lı yıllarda neden benden kurban parası istediniz. 90’lı yıllarda neden benden himmet olarak para istediniz” dedim. En son twitte de şöylece süsledim ‘Sadece 10 tane yaptırılan içinde de Fethullah Gülen yazan altın saati niye bana yolladınız” dedim.

“4 GÜN SONRA UYANIP O SAATİ GÖSTER DEDİLER”

Tabi sizinde takdir edeceğiniz şekilde bizim sayın Cumhurbaşkanı ile çekildiğimiz resim unutuldu bu bir anda gündeme düştü. Daha sonra Fethullahçı yazarlar olarak bilinen kişiler birbirine girdi. Sedat Peker gibi birine zarf verdiyseniz dediler bu bizim mücadelemiz işte neden başarıya ulaşamadığı belli…

Kimisi başka bir şey dedi bizim resim unutuldu 3-4 gün bu açıklamalar konuşuldu… 4 gün sonra akılları başlarına geldi dediler ki bana altın saati göster o zaman. Ben de dedim “saati kaybettim saat yok.” (Kaynak: Kronos)

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.