Polislere kürekle saldırı: Polisin kulağı koptu

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OL

Polislere kürekle saldırı: Polisin kulağı koptu

 Polislere kürekle saldırı: Polisin kulağı koptu

24.05.2020 - 16:49

Güncelleme : 24.05.2020 - 16:49

Afyonkarahisar’da akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen bir kişi, hastaneye götürülmek istendiği ambulansa taş atıp, polis memurunun başına kürekle vurdu. A haberde yapılan açıklama da bir polisin kulağı koptu!

Olay, Sahipata Mahallesi Kocatepe Polis Merkezi yakınlarında saat 13.00 sıralarında meydana geldi. Akli dengesi yerinde olmadığı öğrenilen O.G. rahatsızlanınca ailesi hastaneye götürmek istedi. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine adrese ambulans gönderildi. Ancak O.G., sağlık görevlileri ile ailesine direnip, ambulansa taş attı.

Camı kırılan ambulanstaki sağlık personeli yaralandı. Bunun üzerine bölgeye polis desteği istendi. Yakındaki polis merkezinden gelen ekipler, O.G.’yi sakinleştirip, ambulansa bindirmeye çalıştı. O.G., eline geçirdiği kürekle de polis ekiplerine küfredip, hakaretlerde bulunarak direndi.

Konuşarak ikna edilmeye çalışılan O.G., elindeki küreği bir polis memurunun başı ile ayağına vurdu. Ardından da kaçarak uzaklaştı. Yaralı polis memuru ve sağlık çalışanı, başka bir ambulansla hastaneye götürüldü. Olay yerinden kaçan O.G. polis ekiplerince yakalandı.

SALDIRI ANI KAMERADA
Olay anı ise çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu kameralarıyla görüntülendi. Görüntüde O.G.’nin eline geçirdiği kürekle polis memuruna vurması yer alıyor.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.