MHP’nin iftar programında zehirlendiler: Çok sayıda kişi…

ABC Gazetesi’nden Büşra ilaslan’ın haberine göre; MHP Büyükçekmece İlçe Başkanlığı İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, AKP Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş,Ülkü Ocaklari Başkanı Mustafa Çetintas, MHP il yöneticileri, MHP’li Belediye Meclis Üyeleri, AKP yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımı ile iftar programı düzenledi. Düzenlenen programın sonunda çok sayıda kişinin zehirlenerek hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü. […]

 MHP’nin iftar programında zehirlendiler: Çok sayıda kişi…

27.05.2019 - 8:47

Güncelleme : 27.05.2019 - 8:47

ABC Gazetesi’nden Büşra ilaslan’ın haberine göre; MHP Büyükçekmece İlçe Başkanlığı İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, AKP Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş,Ülkü Ocaklari Başkanı Mustafa Çetintas, MHP il yöneticileri, MHP’li Belediye Meclis Üyeleri, AKP yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımı ile iftar programı düzenledi. Düzenlenen programın sonunda çok sayıda kişinin zehirlenerek hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü.

Telefon ile ulaştığımız Büyükçekmece Devlet Hastanesi yetkilisi dün gece hastaneye çok sayıda zehirlenme vakasının geldiğini söyleyerek, gelen vakalardan ayakta tetavi edilerek taburcu edilenlerin yanı sıra yoğun bakıma kaldırılanların da olduğunu aktardı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.