Metiner AKP Genel Başkan Yardımcısı’na Haddini bil” dedi ve Erdoğana şikayet etti

..

 Metiner AKP Genel Başkan Yardımcısı’na Haddini bil” dedi ve Erdoğana şikayet etti

10.03.2020 - 0:47

Güncelleme : 10.03.2020 - 0:47

AKP’li eski milletvekili Mehmet Metiner’in Twitter hesabından yaptığı açıklamalar AKP içinde tepkilere neden oldu.Metiner, “Takdir REİS’indir.” sözleriyle eleştirilerinee yanıt veren AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ı Erdoğan’a şikayet etti.

Metiner’in “AK Parti’mize uyarımdır…” diyerek yaptığı paylaşıma cevap veren AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Metiner’in paylaşımını alıntılayıp “İçeriden” AK Parti’yi eleştirmek konforlu bir alan. Somut delil sunmadan ve belagatla, her türlü eleştiriyi yöneltebiliyorsun. Ne de olsa cevap veren olmuyor. Gelecekte “biz demiştik” diyebilmeyi umutla bekleyen bu yanlış zihniyetin partimize hiçbir katkısı yoktur” ifadelerini kullandı. Dağ’ın sözlerine “Haddini bil Hamza Dağ!” diyerek çok sert cevap veren Metiner ise şu ifadeleri kullandı:

“İçeride gemiyi delenlerden olmadığımız gibi dışarı kaçıp ihanet edenlerden de olmadık. Kimin konforlu alanlarda nasıl kibir satarak partiye zarar verdiğini de biliriz. Biz kefenimiz boynumuzda mücadeleye devam ediyoruz. Yanlış zihniyet arıyorsan aynaya bak!”

Mehmet Metiner daha sonra yaptığı paylaşımda, “AK Partimizin genel başkan yardımcısı Hamza Dağ’ın şahsımı doğrudan hedef alan tweetine cevap vermek zorunda kaldığım için üzgünüm. Partimiz ve davamız adına üzgünüm. Kripto unsurları ve pusuya yatmış başka hainleri sevindirmemek adına bu konuyu kapatıyorum. Takdir REİS’indir.” ifadelerini kullandı.