İşte Ahmet Davutoğlu’nun ekibi

Eski Başbakan Davutoğlu Konya’da konuşmuş, katılımcıları “Temel değerleri yitirmemek için çok büyük fedakarlıklarla emanet edilen birikimi daha güçlü bir şekilde gelecek nesillere aktarmak için yeni bir vizyonla birlikte yeni bir hâl ile hâllenmeye” davet etmiş ve “Ya yeni bir hal, ya izmihlal (çökme, yıkılma, yok oluş)” demişti. Bu sözler yeni parti mesajı olarak algılandı. Peki […]

 İşte Ahmet Davutoğlu’nun ekibi

03.06.2019 - 20:41

Güncelleme : 03.06.2019 - 20:41

Eski Başbakan Davutoğlu Konya’da konuşmuş, katılımcıları “Temel değerleri yitirmemek için çok büyük fedakarlıklarla emanet edilen birikimi daha güçlü bir şekilde gelecek nesillere aktarmak için yeni bir vizyonla birlikte yeni bir hâl ile hâllenmeye” davet etmiş ve “Ya yeni bir hal, ya izmihlal (çökme, yıkılma, yok oluş)” demişti. Bu sözler yeni parti mesajı olarak algılandı.

Peki kimler Davutoğlu’nun yanında? Bir ekibi var mı? Gazeteci Ruşen Çakır’ın iddiasına göre; Ahmet Davutoğlu’na gittiği çoğu programda eski Başbakan Yardımcısı ve milletvekili Selçuk Özdağ, eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, eski milletvekilerli Mustafa Baloğlu, Abdullah Başçı ve Uğur Kaleli eşlik ediyor.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.