Eren Erdem, gözaltına alınan Halil Sezai’nin son durumunu aktardı

Eren Erdem, gözaltına alınan Halil Sezai’nin son durumunu aktardı

 Eren Erdem, gözaltına alınan Halil Sezai’nin son durumunu aktardı

15.09.2020 - 21:49

Güncelleme : 15.09.2020 - 21:49

Habertürk’ün haberine bu sabah 10.00 sularında Tuzla Hastane Mahallesi, Cafer Bey Sokak’ta çekim çalışmaları yapan şarkıcı Halil Sezai, sokak sakini vatandaşla tartışma yaşadı. Edinilen bilgilere göre mekânın sahibi olduğunu iddia eden kişi, şarkıcı ve ekibinin çekim yapılmasına izin vermeyeceğini söyledi.

TARTIŞMA YAŞANDI

Bunun üzerine Halil Sezai ile tartışma yaşayan vatandaş, darp edildiği iddiasıyla polis merkezine giderek şikayette bulundu. Polis merkezinde kısa süreliğine gözaltına alınan Halil Sezai, burada ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Halil Sezai’nin son durumu hakkında Eren Erdem twitterdan paylaşım yaptı. Halil Sezai’nin sağlığının iyi olduğunu ve serbest kalacağını umduklarını söyledi.

Sanatçı Halil Sezai ile ilgili gözaltına alındığına dair haberler gündeme geldi. Durumu yaptığımız görüşmelerle teyid ettik. Kendisi şu an ifade vermekte olup, ifade sonrası serbest kalacağını umuyoruz. Avukat arkadaşlarımız yanındadır. Kendisi gayet iyidir. Sağlıklıdır…

Gözaltı haberi akabinde, gerek Adalet Bakanlığı, gerek İçişleri Bakanlığı ile sürece dair bilgi almak maksadıyla iletişim kurdum. Hukukun ve adil yargılanma hakkının tecellisi için hukukçu dostlarımız karakoldadır. Umarım, ifade sonrası serbest kalacaktır. Saygılarımla..

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.