Ekrem İmamoğlu’nun konvoyunda kaza: İşte ilk görüntüler…

İmamoğlu’nu görmek için otobüse bakan araca, geri geri manevra yapan bir otomobil çarptı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan kadına ilk müdahaleyi Ekrem İmamoğlu ve ekibi yaptı. Ekrem İmamoğlu’nu görmek için otobüse bakan araca, geri geri manevra yapan bir otomobil çarptı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan kadına ilk müdahaleyi Ekrem İmamoğlu ve ekibi yaptı. İmamoğlu buradaki töreninin ardından […]

 Ekrem İmamoğlu’nun konvoyunda kaza: İşte ilk görüntüler…

30.05.2019 - 11:44

Güncelleme : 30.05.2019 - 11:44

İmamoğlu’nu görmek için otobüse bakan araca, geri geri manevra yapan bir otomobil çarptı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan kadına ilk müdahaleyi Ekrem İmamoğlu ve ekibi yaptı. Ekrem İmamoğlu’nu görmek için otobüse bakan araca, geri geri manevra yapan bir otomobil çarptı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan kadına ilk müdahaleyi Ekrem İmamoğlu ve ekibi yaptı.

İmamoğlu buradaki töreninin ardından seçim otobüsü ile Şişli Halaskargazi Caddesi’ne geçti. İmamoğlu seçim otobüsünde halkı selamlarken, konvoya bakan bir kadına geri geri gelen bir araba çarptı. Kadına olay yerindeki ilk müdahaleyi vatandaşlar ve otobüsünden inen İmamoğlu yaptı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan yaşlı kadın daha sonra özel bir araçla hastaneye kaldırıldı. İmamoğlu’nun ekibinden bir kişi de kadınla birlikte hastaneye gitti. Ekrem İmamoğlu ucuz atlatılan kazanın ardından seçim otobüsü ile yaptığı turuna devam etti. İmamoğlu buradaki töreninin ardından seçim otobüsü ile Şişli Halaskargazi Caddesi’ne geçti. İmamoğlu seçim otobüsünde halkı selamlarken, konvoya bakan bir kadına geri geri gelen bir araba çarptı. Kadına olay yerindeki ilk müdahaleyi vatandaşlar ve otobüsünden inen İmamoğlu yaptı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.