Ekrem İmamoğlu’ndan Kılıçdaroğlu itirafı

İBB’nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin 3’ncü Cumhurbaşkanı merhum Celal Bayar’ın 98 yaşındaki kızı Nilüfer Gürsoy’u, Kadıköy Çiftehavuzlar’daki evinde ziyaret etti. İmamoğlu ve Gürsoy keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Gürsoy, İmamoğlu’nun, ”Siyasi partiler, yarın var olmak istiyorsa bu süreci tüm demokrasi kurallarına uygun atlatmaları lazım” sözlerine, ”Partiler memleket için. Memleket parti için değil” yanıtını verdi. […]

 Ekrem İmamoğlu’ndan Kılıçdaroğlu itirafı

27.05.2019 - 19:37

Güncelleme : 27.05.2019 - 19:37

İBB’nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin 3’ncü Cumhurbaşkanı merhum Celal Bayar’ın 98 yaşındaki kızı Nilüfer Gürsoy’u, Kadıköy Çiftehavuzlar’daki evinde ziyaret etti. İmamoğlu ve Gürsoy keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Gürsoy, İmamoğlu’nun, ”Siyasi partiler, yarın var olmak istiyorsa bu süreci tüm demokrasi kurallarına uygun atlatmaları lazım” sözlerine, ”Partiler memleket için. Memleket parti için değil” yanıtını verdi.

İmamoğlu’nun Gürsoy’a yanıtı, ”Çok güzel söylediniz. Memleket parti için değil. Bunu kullanacağım meydanlarda” oldu. İmamoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında da “Geleceğin olgunlaşması adına, çok düşünceli ve doğru kararların, doğru işlerin yapılması konusunda, fedakarca çok hassas liderlik yapıyor. Bunun da bilinmesini isterim” ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.