Ekrem İmamoğlu, Saadet Partine ‘Evet’ dedi, Binali Yıldırım gitmedi

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu bu gece Saadet Partisi (SAADET) tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı. SAADET Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve İstanbul adayı Necdet Gökçınar’ın da katıldığı iftarı partinin İstanbul İl Başkanlığı düzenledi. İftara CHP’li Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, eski Refah Partisi milletvekili Emin Şirin ve Ahmet Özal da katıldı. Gazete […]

 Ekrem İmamoğlu, Saadet Partine ‘Evet’ dedi, Binali Yıldırım gitmedi

25.05.2019 - 21:39

Güncelleme : 25.05.2019 - 21:39

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu bu gece Saadet Partisi (SAADET) tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı. SAADET Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve İstanbul adayı Necdet Gökçınar’ın da katıldığı iftarı partinin İstanbul İl Başkanlığı düzenledi. İftara CHP’li Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, eski Refah Partisi milletvekili Emin Şirin ve Ahmet Özal da katıldı.

Gazete Duvar’dan Barış Avşar’ın haberine göre SAADET İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim’in ardından kürsüye gelerek bir selamlama konuşması yapan Ekrem İmamoğlu, “Ben İstanbul’umuzda önümüzdeki seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. İmamoğlu, katılımcılardan bayram sonunda oy kullanmayı ihmal etmemelerini istedi. Bunun yanı sıra Binali Yıldırım davete bir telgraf göndererek katılamayacağını belirtti.

Loading...
YORUMLAR
Bir Yorum Yapın