Davutoğlu’ndan Erdoğana ret

AKP’ye yakınlığıyla bilinen gazeteci yazar Ömer Turan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu’na ilişkin çok konuşulacak bir iddiayı dile getirdi. İddiasını Twitter hesabından yayınlayan Turan, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın Ahmet Davutoğlu’na Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliği için teklifte bulunduğunu fakat Davutoğlu’nun teklifi kabul etmediğini iddia etti. Ömer Turan paylaştığı mesajında iddiayı şu ifadelerle dile getirdi: “Ahmet Davutoğlu’na yüksek […]

 Davutoğlu’ndan Erdoğana ret

03.06.2019 - 15:28

Güncelleme : 03.06.2019 - 15:28

AKP’ye yakınlığıyla bilinen gazeteci yazar Ömer Turan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu’na ilişkin çok konuşulacak bir iddiayı dile getirdi. İddiasını Twitter hesabından yayınlayan Turan, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın Ahmet Davutoğlu’na Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliği için teklifte bulunduğunu fakat Davutoğlu’nun teklifi kabul etmediğini iddia etti. Ömer Turan paylaştığı mesajında iddiayı şu ifadelerle dile getirdi:

“Ahmet Davutoğlu’na yüksek istişare kurulu üyeliği teklif edildigi Ahmet Davutoğlu’nun bunu kabul etmediği, yeni Parti kurma kararı aldıgı söyleniyor. Bakalım neler olacak. Bekleyip görelim.”

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.