Binali Yıldırım’ın öyle görüntüleri ortaya çıktı ki..

YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim vaatlerini bire bir alan, sosyal medyada İmamoğlu gibi davranmaya çalışan AKP ve MHP’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım “gençlerle samimi görüneyim” derken alay konusu oldu.AKP ve MHP’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım’ın sosyal medyaya düşen bir videosu alay konusu oldu. Yıldırım, gençlerle samimi gözükmeye çalışırken rezil oldu. […]

 Binali Yıldırım’ın öyle görüntüleri ortaya çıktı ki..

03.06.2019 - 13:19

Güncelleme : 03.06.2019 - 13:31

YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim vaatlerini bire bir alan, sosyal medyada İmamoğlu gibi davranmaya çalışan AKP ve MHP’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım “gençlerle samimi görüneyim” derken alay konusu oldu.AKP ve MHP’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım’ın sosyal medyaya düşen bir videosu alay konusu oldu. Yıldırım, gençlerle samimi gözükmeye çalışırken rezil oldu.

Sosyal medya kullanıcıları görüntülerin senaryo olduğunu iddia ederken CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu görüntüleri, “İşte AKP’nin İBB Adayı…” notu ile paylaştı. Yıldırım’ın yanına gelerek ‘yeni kankamız’ diyen iki genç, Yıldırım’ı yanağından öpmüştü. Sosyal medyada geniş yankı uyandıran video, çok sayıda paylaşım aldı. Yıldırım’a ‘yeni kankam’ diyerek yanağından öpen kişinin trafik magandası olduğu ortaya çıktı.

Adının Harun Taştan olduğu öğrenilen şahsın, İstanbul’da trafik güvenliğini tehlikeye düşürmek suçundan 3 ay 10 gün hapis cezasına çarptırıldığı belirtildi. A HABER’E BİLE KONU OLDULAR: Söz konusu videoda Binali Yıldırım için ‘yeni kankamız’ diyen diğer şahsın ise adının Ünal Turan olduğu ve A Haber ekranlarında “Sorumsuz sürücü yakalandı” başlığıyla habere konu olduğu ortaya çıktı.

Loading...
YORUMLAR
Bir Yorum Yapın