Binali Yıldırım’dan herkesi şaşırtan İmamoğlu paylaşımı

31 Mart seçiminde kazandığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilen Millet İttifakı’nın adayı Ekrem İmamoğlu, zaman zaman AK Partililer tarafından protesto ediliyor. Son olarak cuma namazı çıkışı cami önünde bir grup AK Partili, İmamoğlu’nu yuhalamıştı. Cumhur İttifakı’nın adayı Binali Yıldırım, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, İmamoğlu’na yönelik bu protestoları doğru bulmadığını […]

 Binali Yıldırım’dan herkesi şaşırtan İmamoğlu paylaşımı

27.05.2019 - 13:26

Güncelleme : 27.05.2019 - 13:26

31 Mart seçiminde kazandığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilen Millet İttifakı’nın adayı Ekrem İmamoğlu, zaman zaman AK Partililer tarafından protesto ediliyor. Son olarak cuma namazı çıkışı cami önünde bir grup AK Partili, İmamoğlu’nu yuhalamıştı. Cumhur İttifakı’nın adayı Binali Yıldırım, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, İmamoğlu’na yönelik bu protestoları doğru bulmadığını söyledi.

Yıldırım “Son günlerde CHP adayına yönelik protesto haberlerine rastlıyorum. Bu tür davranışları doğru bulmuyorum. İstanbullu hemşehrilerimin, adayların kendilerini en iyi şekilde ifade etmesine fırsat tanıyacağına inanıyorum. İstanbul demek hoşgörü demek, İstanbul demek barış demek” mesajını paylaştı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.