Binali Yıldırım canlı yayında İmamoğlu ile görüştüklerini açıkladı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OL

Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Binali Yıldırım, NTV’de Simge Fıstıkoğlu’nun moderatörlüğünde Ahmed Arpat ve Okan Müderrisoğlu’nun sorularını yanıtladı. CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu ile ortak canlı yayın için görüşme yaptıklarını belirten AK Parti adayı Binali Yıldırım, “Arkadaşlarımız görüşüyorlar. Artık o hazırlıkları, detayı, günü, içeriği, kuralları… Tabii bu yayının İstanbullulara bir katkı sağlamasını önemsiyorum” dedi. Cumhur İttifakı’nın İstanbul […]

 Binali Yıldırım canlı yayında İmamoğlu ile görüştüklerini açıkladı

03.06.2019 - 10:07

Güncelleme : 03.06.2019 - 10:07

Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Binali Yıldırım, NTV’de Simge Fıstıkoğlu’nun moderatörlüğünde Ahmed Arpat ve Okan Müderrisoğlu’nun sorularını yanıtladı. CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu ile ortak canlı yayın için görüşme yaptıklarını belirten AK Parti adayı Binali Yıldırım, “Arkadaşlarımız görüşüyorlar. Artık o hazırlıkları, detayı, günü, içeriği, kuralları… Tabii bu yayının İstanbullulara bir katkı sağlamasını önemsiyorum” dedi.

Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Binali Yıldırım, NTV’de Simge Fıstıkoğlu’nun moderatörlüğünde Ahmed Arpat ve Okan Müderrisoğlu’nun sorularını yanıtladı. CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu ile ortak canlı yayın için görüşme yaptıklarını belirten Yıldırım, “Arkadaşlarımız görüşüyorlar. Artık o hazırlıkları, detayı, günü, içeriği, kuralları… Tabii bu yayının İstanbullulara bir katkı sağlamasını önemsiyorum” dedi.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.