Bahçeli seçim için tarih verdi!

Bahçeli seçim için tarih verdi

 Bahçeli seçim için tarih verdi!

19.06.2020 - 16:17

Güncelleme : 19.06.2020 - 16:26

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçimler için bir kez daha 2023’ü işaret etti. Bahçeli ayrıca, MHP’nin 13’üncü olağan kurultayının da 14 Mart 2021’de olacağını duyurdu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, erken seçim iddialarını bir kez daha yalanladı. Bahçeli ayrıca MHP’nin olağan kurultayının 14 Mart 2021 tarihinde yapılacağını da ifade etti. Bahçeli açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Milliyetçi Hareket Partisi algı operasyonlarına, batakhaneye dönen sosyal medya oyunlarına, ısmarlama ve ipotekli kamuoyu araştırma şirketlerine aldırış etmeden Cumhur İttifakı’nın itibar ve iradesiyle zamanında yapılacak seçimlere hazırlanacak, şeytana da külahını ters giydirecektir.

Partimizin 13. Olağan Büyük Kurultayı’nın 14 Mart 2021 tarihinde yapılması görüşülerek karara bağlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Covid-19 salgınıyla mücadele sürecinde ahlaklı, duyarlı, sorumlu, tutarlı, ilkeli, önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben anlayışına müzahir siyaset anlayışını hem fikren hem de söylem düzeyinde titizlikle korumuş, aynısıyla tatbik etmiştir. Her zaman ifade ettiğimiz üzere, tarafımız Türkiye’dir, Türk milletidir.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.