Bağcılar’da AKP’li başkandan camide kadınlara seçim propagandası

Bağcılar Yeni Mahalle Yeşil Cami’de AKP’li Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Gültürk, AKP’ye oy verilmezse dinin elden gideceğini iddia etti. Gültürk, “Büyük lokma ye, büyük söz etme. Bizim üzerimizden 28 Şubat geçti, bizi perişan etti. Ben de 28 Şubat mağduruyum. Bunlar bizim amel defterimizde şeref olarak duruyor” ifadelerini kullandı. Görüntüleri paylaşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray şu ifadeleri kullandı: “Din […]

 Bağcılar’da AKP’li başkandan camide kadınlara seçim propagandası

31.05.2019 - 20:26

Güncelleme : 31.05.2019 - 20:26

Bağcılar Yeni Mahalle Yeşil Cami’de AKP’li Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Gültürk, AKP’ye oy verilmezse dinin elden gideceğini iddia etti. Gültürk, “Büyük lokma ye, büyük söz etme. Bizim üzerimizden 28 Şubat geçti, bizi perişan etti. Ben de 28 Şubat mağduruyum. Bunlar bizim amel defterimizde şeref olarak duruyor” ifadelerini kullandı. Görüntüleri paylaşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray şu ifadeleri kullandı:

“Din elden gidiyor.” diye söze başlayan Bağcılar AKP Belediye Başkanı ile mutabıkım! Camide ibadete gelen kadınlara, kendilerini dinin koruyucusu gösterip parti propagandası yapılır hale gemişse dinimiz gerçekten elden gidebilir.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.