Ankara da şiddetli Pa-tlama

Edinilen bilgiye göre, Anadolu Bulvarı üzerinde inşaat halindeki bir otelde demir kaynatma sırasında çıkan kıvılcımların doğalgaz borusunun geçtiği noktaya denk gelmesi ile pa-tlama meydana geldi. İnşaatta çalışan işçiler sesi duyarak pa-tlamanın olduğu alana koştu. Alevlerin artarak yükseldiğini gören işçilerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, polis, doğalgaz ve 112 Hızır Acil ekipleri sevk edildi. Olay yerine […]

 Ankara da şiddetli Pa-tlama

03.06.2019 - 18:08

Güncelleme : 03.06.2019 - 18:08

Edinilen bilgiye göre, Anadolu Bulvarı üzerinde inşaat halindeki bir otelde demir kaynatma sırasında çıkan kıvılcımların doğalgaz borusunun geçtiği noktaya denk gelmesi ile pa-tlama meydana geldi. İnşaatta çalışan işçiler sesi duyarak pa-tlamanın olduğu alana koştu. Alevlerin artarak yükseldiğini gören işçilerin ihbarı üzerine olay yerine itfaiye, polis, doğalgaz ve 112 Hızır Acil ekipleri sevk edildi.

Olay yerine gelen doğalgaz müdahale ekibi, alana giden gazı keserek itfaiyenin müdahale etmesini kolaylaştırdı. İtfaiye ekipleri yangını kısa sürede kontrol altına aldı. Pa-tlamada ö-len ya da ya-ralanan olmazken, inşaatta maddi hasar meydana geldi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı. Öte yandan, aynı saatlerde Altındağ ilçesi Çankırı Caddesi üzerindeki bir mini markette de tüp pa-tlaması meydana geldi. Pa-tlamada dükkanda küçük çaplı maddi hasar meydana gelirken, 2 kişi hafif ya-ralandı.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.