AK Partili Başkan’dan Erdoğan’a: Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin

AK Partili Başkan'dan Erdoğan'a: Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin

 AK Partili Başkan’dan Erdoğan’a: Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin

23.05.2020 - 1:00

Güncelleme : 23.05.2020 - 1:00
t>

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısında, AKP Çorum Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis üyesi olan Meryem Demir, Erdoğan’a hitaben, “Allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıya Çorum’da AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

Toplantıda söz alan AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz” diye konuştu.

Erdoğan ise AK Parti’li Demir’in bu sözlerine karşılık, “Haşa, Allah onları en güzel şekilde yetiştirmek nasip etsin” cevabı verdi. (Kaynak: T24)

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.